.

.
Topics :

Label 7

moto
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Latest Post

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lifestyle. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lifestyle. Pokaż wszystkie posty

3 najdroższe sukienki świata

Written By Anna Lesack on wtorek, 23 lipca 2013 | 02:51



Damska suknia w cenie super samochodu? Kto tak myśli może uchodzić za... centusia. Ceny najdroższych sukni przewyższaja ceny wielkich posiadłości we Francji lub na Florydzie










Od dłuższego czasu panuje trend na kreowanie ultra drogich rzeczy takich jak np. lakier pokrywający paznokcie złotem, babeczki zdobione biżuterią, koktajle z odrobiną kruszca, komputery wykańczane diamentami i różne inne przedmioty codziennego użytku doczekały się swoich ''super'' drogich wersji.



Nie inaczej jest też w świecie mody, gdzie różni projektanci prześcigają się w tworzeniu jak najdroższego elementu garderoby: butów, torebek czy okularów słonecznych. Obecnie tytuł najdroższej sukienki należy do tej, stworzonej przez malezyjskiego projektanta Faisola Abdullaha - kosztowała 30 millionów dolarów (ponad miliard złotych!). Krótka, półprzeźroczysta kreacja zdobiona jest 751 diamentami ważącymi ponad tysiąc karatów. Wszystkei pochodzą z pracowni jubilerskiej znanego bliskowschodniego twórcy Roberta Mouawada, ukochanego jubilera Angeliny Jolie czy Nicole Kidman.





Znacznie "tańsza" jest druga w rankingu kreacja, w której Samantha Mumba pojawiła się na premierze filmu "Spider Man 2" w 2004. Sukienka projektu Scotta Hanshalla nawiązywała swoją strukturą do premierowego obrazu o Człowieku-Pająku. Ale to nie jej krój wzbudził najwięcej emocji. Do dziś sukienka Mumby uważana jest za jedną z najbardziej eskluzywnych, bo najdroższych sukienek świata - kosztowała 5 mln funtów (30 mln złotych!). Taki wynik dało naszycie na tkaninie 3 tysięcy diamentów w kształcie pajęczej sieci.



Trzecia z kolei to kreacja stworzona przez brytyjską projektantkę Debbie Wingham. Wyceniona na 3,5 mln funtów (ok 19 mln.zl) ważąca 13 kg ozdobiona została 25 dwukaratowymi czarnymi diamentami a dodatkowo następne 25 tychże kamieni znalazło



się na bolerku, w którym diamenty tworzą całą linię ramion. Debbie jest znana w świecie celebrytów a jej kreacje nosiły min. Kate Winslet, Dita von Teese czy Hillary Swank. Suknia miała swoją premierę w lipcu w Billionares Club na dachu Fairmont w Monte Carlo oraz we wrześniu prezentowana była w Fairmont Grand Hotel w Kijowie. Dodatkowo przewidziane są prezentacje w Dubaju, Szwajcarii, Mumbaju i USA. Projektantka jest też autorką kolekcji jeansów zdobionych diamentami. Każda para spodni uszyta jest z najlepszego gatunku jeansu i zdobiona jest diamencikami (wszystko ręcznie szyte w Uk). Kolekcja jest bardzo limitowana i ogranicza się do 750 par zdobionych czarnymi diamentami oraz 1500 par zdobionych białymi. Ceny zaczynają się od ok 2300 euro za sztukę.












#end.



Polski Wiedżmin jedną z pierwszych gier na konsolę Xbox One. 25 mln dolarów na promocję

Written By Anna Lesack on środa, 3 lipca 2013 | 14:17



Polska produkcja „Wiedźmin 3. Dziki Gon” znalazła się w prestiżowym gronie gier, które zostały przedstawione na konferencji Microsoft. Amerykański producent ujawnił w nocy czasu polskiego na targach E3 w Los Angeles, że nowy Wiedźmin ukaże się na jego konsoli – Xbox One. To najlepsza promocja dla gry – uważa prezes firmy CD Projekt, która produkuje „Wiedźmina”.



 






– Chcemy, żeby „Wiedźmin 3” zarobił wielokrotnie więcej niż cokolwiek, co do tej pory zrobiliśmy – zapowiada Adam Kiciński, prezes CD Projekt, w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria.



Nowa konsola Microsoftu łączyć będzie konsolę do gier z innymi funkcjami domowego centrum rozrywki. Ale gry pozostają jej najważniejszym elementem – podkreśla producent. Amerykański gigant planuje zainwestować miliard dolarów w gry na nową konsolę.



Oficjalna prezentacja Xbox One odbyła się 21 maja 2013 r., a do sklepów konsola trafi jeszcze w tym roku.







– Nie było wątpliwości, że „Wiedźmin” będzie na tę konsolę. Myśmy po prostu nie mogli tego potwierdzać. W momencie, kiedy konsola nie jest ogłoszona, to nie można mówić, że się produkuje grę na nią. Natomiast my z tą technologią jesteśmy obeznani, mamy już dostęp do niej od zeszłego roku, od dość dawna pracujemy na tej technologii nowej generacji – podkreśla Kiciński.



Budżet „Wiedźmina 3” jest na światowym poziomie. Tylko na promocję przewidziane jest ok. 25 mln dolarów, z czego większość mają wyłożyć dystrybutorzy gry. To więcej niż koszty produkcji gry – ok. 40 mln złotych. Gra ukaże się w przyszłym roku.



– Rekordowe budżety promocyjne są jeszcze większe, my też bardzo mocno stawiamy na PR, który jest stosunkowo niskokosztowy – mówi Kiciński. – Gracze nas bardzo lubią, lubią nasze produkty, także oprócz zysków czysto marketingowych jest też bardzo duża fala dobrego PR-u.



„Wiedźmin 3” jest finałową częścią trylogii gier opartych o świat i bohaterów wykreowanych w powieściach fantastycznych Andrzeja Sapkowskiego. Poprzednie dwie części zostały bardzo dobrze przyjęte na całym świecie. Sprzedano łącznie już ponad 5 mln egzemplarzy.



Trzecia część „Wiedźmina” jest już promowana przez media branżowe. Gra trafiła na okładkę poczytnego brytyjskiego pisma „Edge”, a teraz wsparł ją również Microsoft.



– Jesteśmy właściwie w topie światowym, to jest szczyt światowej elity, jeżeli chodzi o gry. Nie można sobie wyobrazić lepszej promocji – podkreśla Kiciński. /Newseria/


 














Najdroższa wódka świata wytwarzana jest... w Polsce.

Written By Anna Lesack on środa, 26 czerwca 2013 | 02:26



Najdroższa wódka świata produkowana jest w Polsce. Krystalicznie czysta, gdyż destylowana w nietypowy sposób, bo z wykorzystaniem… diamentów charakteryzuje się jedwabistym smakiem












Najdroższa wódka świata bynajmniej nie pochodzi z Rosji. Powstaje w Polsce i nazywa się Diaka Vodka. Sprzedawana jest w Stanach Zjednoczonych i reklamowana jest jako najbardziej luksusowy alkohol świata. Bo takim w istocie jest. Za litrową butelkę, nabywca musi bowiem zapłacić 1 060 000 dolarów. Dlaczego aż tyle?

Cena wynika nie tylko z faktu, że na dnie butelki pływają… małe jednokaratowe diamenty. Są tam nieprzypadkowo. Podczas produkcji wódki Diaka wykorzystano bowiem specjalną procedurę destylacji, nad którą pracowano ponad pięć lat. Opiera się ona na użyciu w procesie oczyszczania alkoholu setek diamentów, których rozmiar nie przekracza jednego karata. Proces ten został opatentowany przez polskiego producenta pod taką samą nazwą jak sama wódka - Diaka. Zastosowanie tak nietypowego procesu filtracji sprawiło, że alkohol jest niebywale krystaliczny i nabiera niespotykanej gładkości smaku. Alkohol sprzedawany jest w kryształowych butelkach wartych 50 tys dolarów. 




Cóż, pomysł płacenia ponad 1 mln dolarów za butelkę wódki wydaje się szczytem szaleństwa. Najciekawszym jest jednak to, jak wielu ludzi świadomie lubi z tego szaleństwa korzystać.



Polska wódka jak francuski szampan



Polska jest pierwszym producentem wódki w Unii Europejskiej i czwartym na świecie. Termin „polska wódka” funkcjonuje na takich samych prawach jak szkocka whisky, czy francuski szampan. O tym, co może nosić miano polskiej wódki decyduje ustawa, która




weszła w życie 13 stycznia 2013 roku. Zgodnie z litera prawa, polska wódka może być produkowana jedynie ze ściśle określonych, tradycyjnych i wyłącznie polskich składników, a cały proces produkcji musi zostać przeprowadzony na terenie naszego kraju. Znak „Polska Wódka/Polish Vodka” na butelce gwarantuje on, że wódka jest produkowana zgodnie z definicją podaną w ustawie. Na razie, jako pierwsze oznaczeniem tym mogą się pochwalić trzy wódki: Wyborowa, Luksusowa i Pan Tadeusz. Każda z nich ma inny charakter. Wyborowa jest produkowana z najwyższej jakości żyta, a Luksusowa to jedna z najstarszych współcześnie produkowanych wódek, której receptura opiera się na spirytusie ziemniaczanym. Wykorzystane do jej produkcji ziemniaki nadają jej głęboki kremowy smak. Pan Tadeusz natomiast powstaje ze spirytusu zbożowego oraz wody głębinowej.



Podobne jak „polska wódka”, produktami narodowymi są: szkocka whisky (ustawa o whisky pochodzi z 1909 roku), francuski szampan (nazwa szampan została zastrzeżona w 1911 roku) czy amerykański bourbon (Kongres Amerykański uznał bourbon za narodowy produkt Stanów Zjednoczonych w roku 1964).






































TOP 10: najdroższe samochody świata

Written By Anna Lesack on sobota, 22 czerwca 2013 | 04:15





Wyobraźmy sobie, że właśnie "trafiliśmy" szóstkę w Totka, albo nieoczekiwanie ktoś z dalekiej rodziny obdarzył nas gigantycznym spadkiem. Pytanie co dalej? Na co wydać fortunę? Z pewnością, jedną z "żelaznych" pozycji na liście nieoczekiwanych zakupów zajmie samochód. Pytanie jaki? Pozwólmy zaszaleć wyobraźni: porsche 911 GT3, range rover, maserati GranTurismo, Lamborghini

Gallardo LP560-4 a może jaguar F-Type? Porsche Cayenne Turbo S, a może idźmy na całość: mercedes SLS AMG GT czy Bentley Flying Spur? Cóż, w pewnych kręgach nawet posiadając jeden z tych samochodów (lub nawet 2 lub 3) i tak uchodzić będziemy za parweniuszy, a parkingowy wskaże nam miejsce za pałacem. Prawda jest taka, że wymienione samochody - kosztujące około 150 tys euro - nie są nawet warte części podatku VAT jaki trzeba zapłacić za najdroższe samochody świata. oto gorąca dziesiątka (do ceny należy doliczyć podatek VAT)



 



 






















TOP 10: najdroższe zegarki świata. Zestawienie

Written By Anna Lesack on piątek, 21 czerwca 2013 | 10:26





Wyrafinowana technologia sprawia, że naręczne zegarki mogą wskazywać czas z niezwykłą precyzją, choć przypuszczam, że wielu z nas zerka raczej na ekran telefonu niż na nadgarstek. Mimo to nie brakuje koneserów potrafiących docenić wyjątkowe funkcje, design i kunszt twórców niezwykłych czasomierzy. Które z nich wybijają się ponad przeciętność nie tylko ceną, ale i wyglądem? Cóż, dzisiaj zegarek potrafi kosztować tyle co posiadłość w Beverly Hills, zaś tańsze modele - równowartość bentleya czy maserati. W 1999 r. na aukcji w Sotheby’s anonimowy nabywca kupił zegarek Henry Graves Supercomplication za... 11 mln dol. To najdroższy zegarek świata. Patek Philippe wykonał go w 1933 roku na specjalne zamówienie bankiera Henry Gravesa Jr. 



 




















Szokująca reklama tamponów Tampax

Written By Anna Lesack on czwartek, 20 czerwca 2013 | 04:19

Rosyjska reklama tamponów Tampax szokuje swoją... oryginalnością czy brakiem smaku?

 











Pierwsza na świecie naturalnie czarna woda mineralna wkrótce w Polsce!

Written By Anna Lesack on poniedziałek, 17 czerwca 2013 | 16:52



Na polski rynek trafi wkrótce... czarna woda mineralna firmy blk. Swój kolor zawdzięcza naturalnym minerałom. Nie zawiera żadnych sztucznych barwników, smakuje jak zwykła woda. Jest promowana hasłem “Enjoy the dark side”.










Blk. – czarna woda mineralna (ang. black mineral water) – zawdzięcza swój kolor minerałom fulwowym (ang. fulvic acids), często nazywanych czarnym złotem, które są dodawane do świeżej i czystej wody źródlanej. Blk. beverages korzysta ze swoich złóż minerałów fulwowych w Kanadzie, po wydobyciu dokładnie je oczyszcza i dodaje do świeżej wody źródlanej. Kolor blk. jest w 100% naturalny i woda zawdzięcza go właśnie minerałom fulwowym. Nie ma w tym żadnych dodatkowych barwników.  



Blk. ma zasadowe pH, które redukuje nadmierną kwasowość i zachowuje równowagę organizmu. 



Blk. jest bogata w antyoksydanty, pomagające w zachowaniu zdrowia i podnoszące ogólną odporność.  Barwa wody nie jest zbyt zachęcająca, jednak napój reklamowany jest jako prozdrowotny. Zawiera ponoć ponad 60 innych ważnych dla zdrowia minerałów i pierwiastków śladowych. 



blk. ma sporo właściwości, które pozwalają zaklasyfikować ją jako napój funkcjonalny idealny dla aktywnych sportowo.







  • blk. jest w 100% naturalna

  • blk. nie zawiera kalorii, cukrów, węglowodanów

  • blk. jest wzbogacona o minerały fulwowe oraz ponad 60 innych ważnych dla organizmów minerałów

  • blk. jest bogata w elektrolity

  • blk. ma podwyższone pH


- To bardzo istotny zestaw dla zdrowia - twierdzi internista, Maria Kopińska - odpowiedni poziom elektrolitów jest konieczny do prawidłowej pracy naszego organizmu. Komórki w naszym ciele ‚komunikują’ się ze sobą poprzez przesyłanie impulsów elektrycznych. Do tego celu potrzebne są własnie elektrolity. Niestety są one dość intensywnie wydalane wraz z potem podczas wysiłku fizycznego, dlatego ważne jest ich uzupełnianie. Więcej o elektrolitach.



Dodatkowo wysokie pH czarnej wody blk. pomaga odkwaszać organizm i wracać do normy po intensywnym treningu. Więcej o wysokim pH.



Dobra na... kaca


 

Tzw. ‚kac’ jest brakiem równowagi elektrolitycznej w organizmie. Alkohol wypłukuje elektrolity i witaminy, co powoduje ‚kaca’, a oprócz tego niski poziom elektrolitów może powodować np. nieregularną pracę serca (odczuwane mogą być nierównomierne skurcze serca).



blk. jest bogata elektrolity. Picie jej pozwala na szybkie ich uzupełnienie w organizmie i tym samym niwelowanie efektu ‚kaca’. Dodatkowo to woda, więc nawadnia i idealnie gasi pragnienie.







Minerały fulwowe są także bogate w antyoksydanty, które wspomagają nasz organizm w walce z zagrożeniami. Ich główna rola to podnoszenie ogólnej odporności organizmu, walka z infekcjami i łagodzenie przebiegów chorób. Mają one wpływ także na ochronę przed ryzykiem zachorowania na raka, cukrzycę, choroby krążenia, choroby stawów czy zaćmę.



Niestety na niski poziom antyoksydantów w organizmie wpływ ma obecny tryb życia: zła dieta, pośpiech stres, niektóre leki, palenie…



Blk. jest bogata w składniki mineralne o silnym działaniu antyoksydacyjnym.







 











Zaciskanie kciuka dobre na pamięć

Written By Anna Lesack on czwartek, 2 maja 2013 | 10:44



Naukowcy odkryli, że w celu lepszego zapamiętania informacji należy silnie ścisnąć kciuki.










Przyczyną dłuższego niezapamiętywania wcale nie jest słaba pamięć, lecz to, że nie jest ona dobrze wyćwiczona. Specjaliści przeprowadzili eksperyment w ramach którego odkryli, że długą listę słów pomaga zapamiętać ściśnięcie prawego kciuka. Natomiast warto ścisnąć lewym, żeby wydobyć informację, utrwaloną w krótkotrwałej pamięci.



Według słów naukowców, ruchy te stymulują pewną część mózgu, odpowiadającą za przechowywanie i wydobywanie wspomnień. (Za: ruvr.ru)










Tygodnik WPROST dał się nabrać na... dziennikarski żart

Written By Anna Lesack on wtorek, 23 kwietnia 2013 | 07:51

Zarówno "Wprost" jak i fanpage "Kultura Liberalna" nabrały się na artykuł satyryczny zamieszczony na "The Daily Currant" - stronie tak wiarygodnej jak "Faktoid" czy "The Onion". Dzięki temu, mogliśmy w nich przeczytać, że Sarah Palin wezwała Amerykanów do inwazji na Czechy w odwecie za zamach bombowy w Bostonie.



Jedyne, co usprawiedliwia "Wprost" i "Kulturę Liberalną" to fakt, że w kontekście Sary Palin ta wiadomość wydaje się bardzo wiarygodna. "Wprost" usunął już feralny artykuł. "Kultura Liberalna" najpewniej jeszcze nie zauważyła swojej wpadki, ale pewnie też skończy się to skasowaniem linka. Na szczęście pozostają zrzuty ekranu. Oraz lekki niesmak. Nie chcemy kopać leżącego, ale kolegom z Wprost możemy poradzić tylko jedno:źródła warto sprawdzać oraz myśleć samodzielnie.





TOP 20 najbardziej nielubianych celebrytów w Hollywood

Gwyneth Paltrow najbardziej znienawidzoną gwiazdą w Hollywood, tuż za nią Anne Hathaway i Kristen Stewart. 



Gwyneth Paltrow to najbardziej nielubiana celebrytka w całym Hollywood. 40-letnia aktorka zwyciężyła w dorocznym plebiscycie magazynu "US Star", w którym czytelnicy wybierają 20 najbardziej irytujących osobowości filmu, muzyki i telewizji. Na drugiej pozycji uplasowała się Kristen Stewart, a trzecie miejsce zajęła Jennifer Lopez. Na "koronę" zasłużyła sobie - zdaniem ankietowanych - głównie tym, że "obsesyjnie dba o zdrowie i ciało".



Na drugim miejscu uplasowała się "wiecznie smutna" Kristen Stewart, która wdała się ostatnio w romans ze starszym o dwie dekady reżyserem Rupertem Sandersem.



Trzecie miejsce należy do divy Jennifer Lopez. Na czwartym miejscu uplasował się kobieciarz John Mayer, a na piątym królowa komedii romantycznych Katherine Heigl.



Pierwszą dziesiątkę zamykają: Matt Lauer, Madonna, Justin Bieber, Anne Hathaway i Kris Jenner. (Za: US Star)



Oto pełna lista:



1. Gwyneth Paltrow



2. Kristen Stewart



3. Jennifer Lopez



4. John Mayer



5. Katherine Heigl



6. Matt Lauer



7. Madonna



8. Justin Bieber



9. Anne Hathaway



10. Kris Jenner



11. Kim Kardashian



12. LeAnn Rimes



13. Ashton Kutcher



14. Jay Leno



15. Angelina Jolie



16. Lindsay Lohan



17. Shia LaBeouf



18. Taylor Swift



19. Jesse James



20. Chris Brown






Autor 'Gangnam Style' znowu zaskakuje. Kolejny rekord?

Written By Anna Lesack on środa, 17 kwietnia 2013 | 07:14



Wczoraj południowokoreański raper PSY, autor przeboju 'Gangnam Style' zaprezentował swój nowy teledysk – Gentleman M/V.



 





Od chwili pojawienia się teledysku na oficjalnym kanale PSY na YouTube, obejrzały go już 22 miliony osób. Według niektórych danych jest to absolutny rekord hostingu wideo.

PSY zrobił furorę w internecie w ubiegłym roku swoim przebojem Gangnam Style. Teledysk do tej piosenki został najpopularniejszym nagraniem na YouTube wszech czasów. Na dzień dzisiejszy obejrzano go ponad półtora miliarda razy.






 








Możliwe, że tak będą wyglądały nowe dolary!

Written By Anna Lesack on wtorek, 16 kwietnia 2013 | 06:11

Oto jak prawdopodobnie będą wyglądały nowe banknoty dolarowe w niedalekiej przyszłości. Wizja designerów, którzy w ramach projektu "Dollar Redisgn Project" zaprojektowali nowe banknoty dolarowe może szokować.

 

Amerykańskie banknoty poza kosmetycznymi zmianami jakie przeszły w 1996 roku, istnieją w prawie niezmienionej formie od lat trzydziestych.



Nie wszystkim jednak one się podobają. Richard Smith, specjalista od budowania wizerunku marek, ogłosił niedawno konkurs na zaprojektowanie nowego wyglądu amerykańskich banknotów. Musimy wszystkich uprzedzić, że nie jest to konkurs na zlecenie amerykańskiego rządu, lecz wyłącznie prywatna inicjatywa pana Smith'a.



Możliwe, że w przyszłości - dalekiej lub bliskiej - ktoś sobie przypomni o tych projektach i dojdzie do wniosku, że czas na prawdziwą zmianę wizerunku narodowej waluty USA.








Zakazane zdjęcie księżnej Diany trafiło na aukcję

Written By Anna Lesack on niedziela, 7 kwietnia 2013 | 03:56


Dom aukcyjny RR Auctions wystawił na sprzedaż zdjęcie księżnej Diany, którego wcześniej nie zdecydowałsię opublikować brytyjski tabloid Daily Mirror.







Dom aukcyjny RR Auctions wystawił na sprzedaż zdjęcie księżnej Diany, którego wcześniej nie zdecydował się opublikować brytyjski tabloid Daily Mirror.



Na czarno-białej fotografii uśmiechająca się Diana leży na kolanach młodego mężczyzny czytającego książkę. Na zdjęciu widać również butelkę whisky Johnnie Walker. Fotografia datowana jest na 26 lutego 1981 roku. Dwa dni wcześniej oficjalnie ogłoszono zaręczyny Diany Spencer z księciem Karolem. Nie wiadomo kto dokładnie towarzyszy jej na zdjęciu.



Na fotografii widnieje napis „nie publikować” – słowa te napisano ołówkiem na górze zdjęcia.


 






Pierwsze w Polsce wirtualne przymierzalnie w centrach handlowych

Written By Anna Lesack on poniedziałek, 11 marca 2013 | 03:36


W pięciu centrach handlowych będzie można skorzystać z pierwszych w Polsce wirtualnych przymierzalni. Na czym polega pomysł, który zrobił furorę na zachodnich rynkach?


 










Kobiety znane są z tego, że potrafią w galerii handlowej spędzać całe dnie. Czy jest coś, co może sprawić, że w ogóle nie będą stamtąd wychodzić? To wirtualne przymierzalnie, które dotąd znane były nam z ekranów naszych komputerów, a teraz będzie można z nich skorzystać w realnym świecie. Już teraz możemy sobie wyobrazić, jak to się skończy.



W największych w Polsce centrach handlowych na stoiskach odzieżowych pojawią się 52-calowe ekrany i zaawansowane technologicznie kamery z czujnikami 3D. Na ekranie pojawi się wirtualny obraz przymierzającego, który będzie mógł wybrać z listy przeszło tysiąca ubrań i wirtualnie założyć na siebie. 
Więcej  



>> Hipermarket przyszłości












5 ulubionych pozycji przez mężczyzn

Written By Anna Lesack on sobota, 9 marca 2013 | 05:31


Od tyłu czyli na pieska to dominująca pozycja w męskich rankingach. Jest dzika, pierwotna i zaspokaja męskie seksualne żądze. Dodatkowo widok wypiętej kobiecej pupy działa na nich jak najlepszy afrodyzjak.



Mężczyźni, podobnie jak kobiety uwielbiają też pozycję na jeźdźca w której dominuje partnerka. Nie dość, że mogą podniecać się widokiem ciała swojej ukochanej, podziwiać i dotykać jej piersi to w dodatku... nie muszą się zbytnio napracować, wystarczy ze leżą.



Pozycja na odwróconego jeźdźca, czyli taka w której kobieta siedzi na nim, ale tyłem również bardzo facetów kręci. Mogą patrzeć na je pośladki i plecy i obserwować ruchy i jest to widok bardzo podniecający...



Pozycja klasyczna to stara, ale jara pozycja misjonarska również jest na szczytach popularności wśród mężczyzn. Do jej plusów należy możliwość patrzenia na partnerkę i dawkowania sobie przyjemności. Lubianą przez facetów pozycją jest też modyfikacja pozycji misjonarskiej polegająca na tym, że partnerka unosi nogi wysoko i kładzie je na ramionach ukochanego. Zapewnia to głęboką penetrację i bardzo intensywne doznania. (Kobieta.pl)










 


5 pozycji, które kobiety lubią najbardziej



Pozycja na jeźdźca to ulubiona pozycja kobiet dominujących. Do jej niewątpliwych plusów należy możliwość kontroli ruchów przez kobietę, ale także to, że może patrzeć swemu ukochanemu w oczy, co dodatkowo wzmaga podniecenie.



Pozycja na pieska czyli od tyłu to zaś ulubiona pozycja kobiet które wolą być zdominowane, ale także tych które mocno pobudza trafianie w czuły punkt G. To właśnie on jest mocno stymulowany w tym położeniu. Jest to pozycja bardzo dzika i pierwotna dająca megaorgazmy. Do ulubionych pozycji kobiet należy także pozycja na łyżeczkę w której partnerzy leżą na boku. Kobieta czuje się w niej bezpieczna bo jest otoczona silnymi męskimi ramionami, a na partnera zaś mocno działa widok kobiecych pośladków.



Klasyczna czyli misjonarska choć jest najbardziej oklepana to nie da się ukryć, że i bardzo przyjemna. Daje ona możliwość dużej bliskości między kochankami i obserwowania swoich reakcji.



69 to pozycja dla kobiet lubiących pieszczoty oralne i to zarówno otrzymywać jak i nimi obdarowywać. Doznania wynikające z bycia dotykaną językiem przy równoczesnym pieszczenia stref intymnych partnera pozwalają odlecieć naprawdę wysoko. (Kobieta.pl)








 


Agresywność w sieci oznaką małego członka?




Bywasz agresywny na forach internetowych? Obrażasz innych uczestników dyskusji na blogach? Być może powód nie tkwi w anonimowości, ani w chęci bronienia do upadłego swojego zdania lecz w ..... niedoskonałościach anatomicznych. Brytyjscy naukowcy po sześciu latach badań nad przyczynami agresji w internecie udowodnili, że istnieje niepodważalny związek pomiędzy ilością negatywnych wypowiedzi na blogach i forach, a długością męskiego przyrodzenia.






 

Psychologia kobiecych zakupów



Psychologowie dzielą kobiety-konsumentki na "profesjonalistki", które odczuwają przy nabywniu produktów radość kupowania, bo mają na to środki finansowe, tzw. „zachłanne konsumpcjonistki” – kupujące pod wpływem impulsu oraz „rodzinne panie domu”, które robiąc zakupy stawiają na pierwszym miejscu potrzeby rodziny, na drugim swoje. Co ciekawe, psychologowie podkreślają, że to więcej panów niż pań robi zakupy pod wpływem impulsu.








Zdaniem prof. Dominiki Maison, podstawową cechą, która różni kobiety i mężczyzn, gdy chodzi o wydawanie pieniędzy, jest odpowiedzialność – tak wynika to z badania "Polki same o sobie", przeprowadzonego przez Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.



– Kobiety w Polsce kupują bardziej rozważnie niż mężczyźni. Dużo rozważniej wydają pieniądze, bardziej potrafią zaoszczędzić, chętniej kupią dla innych, dla bliskich, chętniej się też angażują w charytatywne akcje. Badanie pokazało, co jest sporym zaskoczeniem, że mężczyźni częściej niż kobiety, kupują pod wpływem impulsu – myślę, że to jest trochę przełamanie funkcjonującego powszechnie stereotypu – mówi prof. Dominika Maison.



Panie w kontekście zakupów psychologowie dzielą na kilka „typów”.



– Mamy spełnione profesjonalistki, które kupują z dużą radością kupowania, potrafią wydawać pieniądze, mają też sporo pieniędzy. Dla tych kobiet pieniądze są środkiem do celu, czyli cieszą się one tym, co kupią i kupują w dojrzały konsumencko sposób. Drugi typ kobiet-konsumentek to zachłanne konsumpcjonistki, które mają bardzo materialistyczne nastawienie, kupują zachłannie, aby mieć jak najwięcej, i jeśli im się dana rzecz spodoba, muszą ją mieć natychmiast. Dla tych kobiet nie jest ważne, że np. zabraknie do pierwszego, ona musi kupić i natychmiast to kupuje, zapominając o całym świecie – podkreśla prof. Maison.



Mniej konsumpcjonistycznie do zakupów nastawione są kobiety określane przez ekspertkę jako „rodzinne panie domu”.



– "Rodzinne panie domu" są nastawione na rodzinę, nie są nastawione materialistycznie do życia, nie mają za dużo pieniędzy, ale podchodzą bardzo funkcjonalnie do zakupów. Szukają tanich miejsc, szukają okazji, po to, żeby zaoszczędzić, aby za pieniądze, którymi dysponują, więcej móc kupić rodzinie. Z badania wynika więc, że nie ma jednego sposobu kupowania przez Polki – stwierdza prof. Dominika Maison.



Ekspertka zaznacza, że z innych przeprowadzonych przez nią badań wynika, że wśród mężczyzn jest więcej materialistów niż wśród kobiet.



– Typ profesjonalnego konsumenta oraz rodzinnego pana domu funkcjonuje także wśród panów. Wśród panów typ profesjonalnego konsumenta występuje być może nawet trochę częściej niż wśród kobiet w tej grupie. Z kolei dla „rodzinnego pana domu” podstawową wartością jest rodzina. I ci mężczyźni trochę inaczej odbierają np. reklamy produktów – mówi prof. Maison.



Podejście do pieniędzy i ich wydawania bierze się, niezależnie od płci, głównie z wychowania. Wpływ mają również kultura i cechy osobowości.



– Są osoby, które wyrastają w bardzo materialistycznej rodzinie i wyznają zupełnie inne wartości. gdy chodzi o wydawanie pieniędzy. Na przykład są antymaterialistami. Albo odwrotnie – wywodząc się z rodziny o innych wartościach mogą nabrać tych materialistycznych wartości w ramach swojej socjalizacji, w ramach wpływu otoczenia – reasumuje ekspertka.




 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. 2 - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger